Arama kriterlerine göre sana uygun 3 adet işletme bulduk.
Arama sonuçlarında tercih ettiğin tesise tıkla. Hemen kayıt yaptırmak istersen "Hemen Kayıt"
linkine tıkla ve işlemlere başla. Üyelik ile ilgili gerekli evraklar ve kuralları okumak için
buraya tıklayabilirsin.
YÜZME 
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
Bayan
GÜN YAŞ SAAT
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
Erkek
GÜN YAŞ SAAT
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
Erkek
GÜN YAŞ SAAT
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
PAZARTESİ - ÇARŞAMBA - CUMA 7-10 Yaş 11:00-12:00
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
PAZARTESİ - ÇARŞAMBA - CUMA 7-10 Yaş 11:00-12:00
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
PAZARTESİ - ÇARŞAMBA - CUMA 11-15 Yaş 12:15-13:15
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
SALI - PERŞEMBE - CUMARTESİ 7-10 Yaş 13:30-14:30
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
SALI - PERŞEMBE - CUMARTESİ 11-15 Yaş 11:00-12:00
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
SALI - PERŞEMBE - CUMARTESİ 7-10 Yaş 12:15-13:15
Bu kurs için tüm kontenjanlar dolmuştur
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
Bayan
GÜN YAŞ SAAT
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
Erkek
GÜN YAŞ SAAT
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
2.DÖNEM ( 16 TEMMUZ - 11 AĞUSTOS )
3.DÖNEM ( 13 AĞUSTOS - 15 EYLÜL )
SPOR ETKİNLİKLERİ A.Ş. YÜZME BRANŞI EĞİTMENLERİ

 
Semih YÜKSEL
 
Gülnihal DEVELİOĞLU
 
Veysel DAĞDELEN
 
Burak ÖZER
 
Hande GÜLTEKİN
 
Selçuk ÖCAL
 
ÇAĞRI DOĞAN
 
MEHMET ENGİN EROL
 
CANSU GÖÇER
 
AYLİN ÖZBEY
 
EDA ERGÜN
 
HİKMET ÇAVDAR
 
KÜBRA ÖCAL
 
SANİYE CAFEROĞLU
 
MELEK CANPOLAT
 
AHMET ESKALEN
 
ALİ TAYYAR
 
HAYDAR AYKAÇ
 
MİKAİL CEBECİ
 
ZÜLKİF KÖROĞLU
 
ABDÜLSAMET KARAKOYUN
 
ALİŞAN YAKUT
/ sporaskayseri